Testosteronové tablety - více energie, libida a síly

David Buchta

Úbytek testosteronu u mužů je smutným trendem.

Rok od roku se přirozená hladina testosteronu zdravého muže rapidně snižuje.

Například v roce 2013 byla stanovena optimální hranice testosteronu v rozmezí 300 – 1070 ng/dl. Když se ale podíváme o 100 let zpátky, tak v té době byla zaznamenána průměrná hladina okolo 800 – 2000 ng/dl.

To znamená, že lidé s nízkou hladinou testosteronu před 100 lety by byli dnes považováni za muže s vysokou hladinou tohoto hormonu. A to s sebou nese mnoho negativních vlivů pro mužské zdraví, energii, libido a imunitu.

Pokud Však patříte mezi muže s nízkou hladinou testosteronu, nemusíte zoufat.

Hladina testosteronu se dá i v pokročilejším věku navrátit zpět do normální hladiny a to především stravou, pohybem a také užíváním těch správných „testosteronových tablet“.

Testosteronové tablety

A jak poznáte kvalitní testosteronové tablety na českém trhu? 

Nejdůležitější je vyvážené složení všech důležitých látek pro optimální tvorbu testosteronu. Mezi ně patří zinek, hořčík, vitamín D, vitamín C, vitamín B6 a dále extrakty z bylin jako je kotvičník zemní (Tribulus Terrestris) a pískavice řeckého sena (Fenugreek). Všechny látky musí být z kvalitních zdrojů a tablety musí obsahovat jejich dostatečné množství.

PRIMULUS vše uvedené splňuje a navíc obsahuje extrakt z černého pepře, který pomáhá se vstřebáváním látek do těla a je vyráběn v České republice.

Testosteronové tablety PRIMULUS si můžete zakoupit na našich web stránkách.

A proč je pro muže testosteron tak důležitý?

Testosteron

Testosteron - je steroidní hormon ze skupiny androgenů. U mužů se testosteron produkuje převážně ve varlatech a má velmi zásadní funkci při vývoji sekundárních pohlavních znaků. Nejvyšší hladina tohoto hormonu je v období dospívání. Nicméně, hladina testosteronu se začíná pomalu snižovat od 25 do 30 roku (u některých mužů dokonce i o několik let dříve) a to v průměru o 1 % až 2 % ročně.

Pojďme si tedy ukázat, k čemu vlastně testosteron v těle slouží a jaké příznaky mohou signalizovat jeho nízkou hladinu.

Jak poznám, že mám sníženou hladinu testosteronu?

• ztráta svalové hmoty a síly
• nárůst tělesného tuku (především v oblasti pasu)
• snížené libido a erektilní funkce
• snížená energie
• deprese, náladovost
• snížená hustota kostí

..... a seznam by mohl pokračovat

Kromě těchto, pro muže velmi důležitých příznaků, bylo také dokázáno, že starší muži s nižší hladinou testosteronu mají až o 40 % větší šanci dřívějšího úmrtí.

Nenechejte tedy nic náhodě a začněte se o svůj testosteron více starat.

PS: Pro začátek si přečtěte náš článek 25 tipů, jak zvýšit hladinu testosteronu přírodní formou.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

více o nás