Tip: Zázračná bylinka zvyšuje testosteron u mužů? Vědci tento doplněk stravy potvrzují.

Kotvičník zemní (Tribulus Terrestris) je středomořská rostlina nacházející se po celém světě s téměř zázračnými účinky na mužské zdraví. Dle nejnovějších studií kotvičník zlepšuje regeneraci, podporuje svalovou hmotu a prokazatelně zvyšuje hladinu testosteronu u mužů. Pokud chcete být alfa samec, který není oplácaný tukem a otočí se za ním každá žena, potřebujete k tomu dostatek testosteronu. V mládí máme testosteronu na rozdávání, ale od 30. roku se jeho hladina snižuje o 1 % až 2 % ročně. Tím pádem mají muží slabší erekci, libido, nižší sexuální výkonnost a časté deprese

 

Jak zvýšit testosteron s extraktem Kotvičníku zemního?

Účinný doplněk stravy může být nejrychlejší řešení na podporu testosteronu. Je nám ale jasné, co vás napadlo jako první. „Opravdu dokáží doplňky stravy pomoct při boji s klesající hladinou testosteronu? Zvýšit energii a libido?" Ano dokáží, ale je důležité si umět vybrat. K tomu, aby byl přírodní doplněk stravy účinný a nejen placebo, musí obsahovat kromě kvalitního extraktu kotvičníku zemního také další účinné látky ve správném množství. Patří mezi ně vitamíny (D3, C, B6) a minerály (zinek, hořčík, selen). Pokud hledáte doplněk stravy obsahující všechny látky ve správném množství a poměru, vyzkoušejte 100% český přírodní produkt PRIMULUS bojující s příznaky nízké hladiny testosteronu.

 

Doplněk stravy PRIMULUS - Opravdu funguje?

Tým lidí stojících za unikátním doplňkem stravy PRIMULUS, má jasnou odpověď: "PRIMULUS není placebo, ale kvalitní produkt". Jedinečné složení účinných látek společně s vysokou dávkou kotvičníku zemního s obsahem 60% saponinů je odpovědné za sílu tohoto českého produktu. Pokud hledáte doplněk stravy zaručující dostatečné dávkování účinných látek, je PRIMULUS nejlepší volba. Produkt je certifikován zdravotním ústavem v Praze a má přes 23 000 spokojených zákazníků. Přesvědčte se o síle tohoto produktu a nakopněte vaši energii i libido. Nyní v akci s dopravou ZDARMA po celé ČR.

Vyzkouším PRIMULUS

Slovo dělá muže!

Znáte to. Drtivá většina referencí, které najdete na webu, jsou výmysly firem.

My vám dáváme ale naše slovo, že všechna hodnocení na PRIMULUS, která si níže přečtete, jsou pravdivá a od reálných zákazníků.

Podívejte se.

Pavel Jakub Ryba, hudebník a producent, 57 let

Reální lidé, reálné výsledky

Přečtěte si níže, jak PRIMULUS hodnotí čeští muži.