Tip: Zázračná bylinka zvyšuje testosteron u mužů? Vědci tento doplněk stravy potvrzují.

Kotvičník zemní (Tribulus Terrestris) je středomořská rostlina nacházející se po celém světě s téměř zázračnými účinky na mužské zdraví. Dle nejnovějších studií kotvičník zlepšuje regeneraci, podporuje svalovou hmotu a prokazatelně zvyšuje hladinu testosteronu u mužů. Pokud chcete být alfa samec, který není oplácaný tukem a otočí se za ním každá žena, potřebujete k tomu dostatek testosteronu. V mládí máme testosteronu na rozdávání, ale od 30. roku se jeho hladina snižuje o 1 % až 2 % ročně. Tím pádem mají muží slabší erekci, libido, nižší sexuální výkonnost a časté deprese

Jak zvýšit testosteron s extraktem Kotvičníku zemního?

Účinný doplněk stravy může být nejrychlejší řešení na podporu testosteronu. Je nám ale jasné, co vás napadlo jako první. „Opravdu dokáží doplňky stravy pomoct při boji s klesající hladinou testosteronu? Zvýšit energii a libido?" Ano dokáží, ale je důležité si umět vybrat. K tomu, aby byl přírodní doplněk stravy účinný a nejen placebo, musí obsahovat kromě kvalitního extraktu kotvičníku zemního také další účinné látky ve správném množství. Patří mezi ně vitamíny (D3, C, B6) a minerály (zinek, hořčík, selen). Pokud hledáte doplněk stravy obsahující všechny látky ve správném množství a poměru, vyzkoušejte 100% český přírodní produkt PRIMULUS bojující s příznaky nízké hladiny testosteronu.

Doplněk stravy PRIMULUS - Opravdu funguje?

Tým lidí stojících za unikátním doplňkem stravy PRIMULUS, má jasnou odpověď: "PRIMULUS není placebo, ale kvalitní produkt". Jedinečné složení účinných látek společně s vysokou dávkou kotvičníku zemního s obsahem 60% saponinů je odpovědné za sílu tohoto českého produktu. Pokud hledáte doplněk stravy zaručující dostatečné dávkování účinných látek, je PRIMULUS nejlepší volba. Produkt je certifikován zdravotním ústavem v Praze a má přes 23 000 spokojených zákazníků. Přesvědčte se o síle tohoto produktu a nakopněte vaši energii i libido. Nyní v akci s dopravou ZDARMA po celé ČR.

Slovo dělá muže!

Znáte to. Drtivá většina referencí, které najdete na webu, jsou výmysly firem.

My vám dáváme ale naše slovo, že všechna hodnocení na PRIMULUS, která si níže přečtete, jsou pravdivá a od reálných zákazníků.

Podívejte se.

Pavel Jakub Ryba, hudebník a producent, 57 let

Reální lidé, reálné výsledky

Přečtěte si níže, jak PRIMULUS hodnotí čeští muži.

97  %
zákazníků uvedlo, že jsou s produktem PRIMULUS spokojení
4,7 z 5
průměrné hodnocení
od 10795 zákazníků
5
8840x
4
880x
3
790x
2
180x
1
105x
* data z dubna 2022

Po užívání produktu se cítím výborně.

Produkt mne zaujal logem a svým zaměřením na zvýšení hladiny mužského hormonu. Po užívání produktu PRIMULUS se cítím výborně (jako 35-ti letý).

Ringo
Ringo – 67 let
5

Cítím se skvěle, velmi doporučuji.

Od té doby, co používám PRIMULUS, se cítím skvěle. Velmi doporučuji.

Ivo Pazdera
Ivo Pazdera – 55 let
5

Po dvou týdnech zvýšení libida.

„Užívám PRIMULUS cca 2 měsíce. Přibližně po dvou týdnech užívání jsem pocítil významné zvýšení libida i frekvence pohlavních styků. Lednová dovolená s manželkou (o 15 let mladší) v karibské oblasti byla báječná. Předpokládám, že se stanu stálým odběratelem produktu PRIMULUS.“

Daniel P.
Daniel P. – 66 let
5

Působí kladně. Mohu jen doporučit.

PRIMULUS užívám již několik měsíců a mohu potvrdit, že působí kladně. Jsem spokojen a mohu jen doporučit!

Jan
Jan – 78 let
5

PRIMULUS mi zkvalitnil život.

PRIMULUS jsem nalezl na internetu. Přes počáteční nedůvěru jsem přešel k pravidelnému užívání. Při jeho užívání se mi zkvalitnil život.

Petr
Petr – 54 let
5

Mám více energie a lepší sex.

„Zprvu jsem moc nevěřil, ale po necelém měsíci užívání produktu PRIMULUS jsem změnil názor a bez rozmýšlení se přihlásil k pravidelnému doručování. Cítím se o mnoho lépe, mám mnohem více energie, sex je delší a vícekrát opakovaný. Opravdu mě přípravek PRIMULUS hodně překvapil. Mohu s klidným srdcem doporučit!“

Tomáš
Tomáš – 33 let
5

PRIMULUS je pecka. Pomáhá mi.

PRIMULUS je PECKA! Mám stresové zaměstnání, hypotéku, dvě děti, náruživou manželku a tenhle produkt mi hodně pomáhá. Bez vlastní snahy to samozřejmě nikdy nepůjde, ale s PRIMULUS to zvládám mnohem lépe :)

Jirka
Jirka – 42 let
5

Kvalitní složení, doporučuji!

PRIMULUS mě zaujal zejména svým složením a mohu potvrdit po několika měsíčním užívání jeho kvalitu. Je OK a doporučuji všem mužům od 20 do 100 let!“

Vladimír
Vladimír – 88 let
5

Větší chuť do života, větší výkon a méně stresu.

PRIMULUS již beru několik měsíců a jsem přesvědčený, že mě pomáhá. Cítím se lépe, jsem aktivnější, mám větší chuť do života a lépe zvládám stres. PRIMULUS mě pomáhá i při sportovním výkonu (3x týdně posilovna, 2x týdně kardio). Cítím se prostě skvěle a PRIMULUS mohu jen vřele doporučit. Také chválím pro zákaznický přístup Týmu PRIMULUS. Jen tak dál!“

Marcel
Marcel – 30 let
5

Po třech měsících se měním k lepšímu.

Poslední dobou jsem nějak bez energie. Musel jsem se ke každé činnosti přemáhat. Shodou náhod už třetí měsíc "testuji" PRIMULUS. Nevím jak to okomentovat, ale měním se k lepšímu. Pomaleji než by si člověk přál, ale přeci jen měním.

Jaroslav
Jaroslav – 59 let
5

Funguje to, nevěřil jsem.

„Funguje to, nevěřil jsem, ale přesvědčil se. Pánové doporučuji!“

Josef
Josef – 50 let
5

Lepší kondice a více energie.

O produktu PRIMULUS jsem se dozvěděl na Instagramu. Přečetl jsem podrobné info a objednal balení na zkoušku. Po měsíci a půl jsem byl velmi překvapen svou fyzickou i duševní kondicí. Mám mnohem více energie na vše, co v životě dělám. Z posilovny nejsem tolik unavený, jako dřív a ještě mi zbývají síly na ostatní aktivity. Sexuální život je teď také mnohem bohatší.

Rayman
Rayman – 41 let
5

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

více o nás