Tip: Zázračná bylinka zvyšující testosteron u mužů? Vědci tento doplněk stravy potvrzují.

Kotvičník zemní (Tribulus Terrestris) je středomořská rostlina nacházející se po celém světě s téměř zázračnými účinky na mužské zdraví. Dle nejnovějších studií kotvičník zlepšuje regeneraci, podporuje svalovou hmotu a prokazatelně zvyšuje hladinu testosteronu u mužů. Pokud chcete být alfa samec, který není oplácaný tukem a otočí se za ním každá žena, potřebujete k tomu dostatek testosteronu. V mládí máme testosteronu na rozdávání, ale od 30. roku se jeho hladina snižuje o 1 % až 2 % ročně. Tím pádem mají muží slabší erekci, libido, nižší sexuální výkonnost a časté deprese

 

Jak zvýšit testosteron s extraktem Kotvičníku zemního?

Účinný doplněk stravy může být nejrychlejší řešení na podporu testosteronu. Je nám ale jasné, co vás napadlo jako první. „Opravdu dokáží doplňky stravy pomoct při boji s klesající hladinou testosteronu? Zvýšit energii a libido?" Ano dokáží, ale je důležité si umět vybrat. K tomu, aby byl přírodní doplněk stravy účinný a nejen placebo, musí obsahovat kromě kvalitního extraktu kotvičníku zemního také další účinné látky ve správném množství. Patří mezi ně vitamíny (D3, C, B6) a minerály (zinek, hořčík, selen). Pokud hledáte doplněk stravy obsahující všechny látky ve správném množství a poměru, vyzkoušejte 100% český přírodní produkt PRIMULUS bojující s příznaky nízké hladiny testosteronu.

 

Doplněk stravy PRIMULUS - Opravdu funguje?

Tým lidí stojících za unikátním doplňkem stravy PRIMULUS, má jasnou odpověď: "PRIMULUS není placebo, ale kvalitní produkt". Jedinečné složení účinných látek společně s vysokou dávkou kotvičníku zemního s obsahem 60% saponinů je odpovědné za sílu tohoto českého produktu. Pokud hledáte doplněk stravy zaručující dostatečné dávkování účinných látek, je PRIMULUS nejlepší volba. Produkt je certifikován zdravotním ústavem v Praze a má přes 23 000 spokojených zákazníků. Přesvědčte se o síle tohoto produktu a nakopněte vaši energii i libido. Nyní v akci s dopravou ZDARMA po celé ČR.

Vyzkouším PRIMULUS