Unikátní doplněk stravy pro muže vyrobený v České republice. (rozhovor)

Pokud jste muž a cítíte se unaveně, ve stresu a máte snížené libido, možná vám schází testosteron, jehož hladina mužům klesá po 30. roce života. S tímto problémem se rozhodli bojovat tvůrci produktu PRIMULUS z Ostravy. Proč zrovna doplněk stravy pro muže a jedná se opravdu o účinný produkt? Více v krátkém rozhovoru níže.

(Celý rozhovor z magazínu Freshtime si můžete přečíst zde. )

Co stálo za zrodem výrobku PRIMULUS?

PRIMULUS vznikl z vlastní potřeby. Jako příznivci sportu jsme hledali vhodný doplněk stravy na podporu testosteronu, který právě po 30 letech začíná u mužů přirozeně klesat. Bohužel jsme v Česku nenašli žádný produkt, který by se svým složením blížil ideálu a obsahoval většinu ověřených látek na přirozenou podporu testosteronu. Díky tomu, že jsme tvořili pro založení startupu v oblasti doplňků stravy optimální tým (marketingový specialista, chemický inženýr, ekonom), rozhodli jsme se vyvinout vlastní produkt a nabídnout ho na domácí trh.

Testosteron ale nemá nejlepší pověst…

Testosteron je steroidní hormon ze skupiny androgenů a je nejdůležitějším mužským hormonem. Ovlivňuje toho u mužů opravdu hodně. Dostatek testosteronu je odborníky spojován se zvýšenou schopností budovat svalovou hmotu, lepším pálením podkožního tuku, zvýšením sexuálního libida a výkonosti. Má vliv i na lepší náladu a motivaci, podporuje silné kosti a zdravé srdce.

Čím vás vývoj produktu nejvíc potrápil?

Práce trvaly přes půl roku, a pokud si dobře vzpomínám, žádné velké problémy nenastaly. Na suroviny jsme vybírali dodavatele a distributory z Německa či Švýcarska, kde je komunikace a spolupráce vždy na maximální úrovni, a vše probíhalo dle domluvy. Legislativu jsme měli důkladně nastudovanou, a tudíž i samotné schválení produktu proběhlo bez problému.

Vyzkouším PRIMULUS

Kdo jsou vaši zákazníci?

Na začátku projektu jsme měli v plánu oslovovat především mladší muže ve věku 30–50 let, kteří jsou pravidelní návštěvnici fitness center a hledají přírodní cestu, jak podpořit tvorbu testosteronu. Po krátké době jsme zjistili, že největší efekt z našeho produktu mají muži ve věku 50 a více let, kdy je již přirozená hladina testosteronu značně snížena. Tato skupina zákazníků si produkt velmi rychle oblíbila a užívala ho pravidelně. V současné době se proto snažíme i v rámci marketingu oslovovat převážně muže nad 50 let.

Tedy PRIMULUS jako pomocník ochabující vitality?

Muži v letech nejčastěji pociťují velkou únavu během dne a poté snížení libida a chuti na sex. Týká se to však do jisté míry i mladších ročníků. V takových případech PRIMULUS výborně pomáhá. Nechceme o našem produktu mluvit jako o „zázračné pilulce“, nepomůže všem. Účinky jsou individuální. Avšak rostoucí počet pravidelných zákazníků hovoří za vše.

Obchodovat s příslibem vysoké životní energie, dodání dobré nálady a silného libida jistě vyžaduje určitá specifika. Jak na to jdete vy?

U doplňků stravy v případě online prodeje narazíte na hodně obstrukcí ze strany provozovatelů reklamy. Zprvu nás to zaskočilo a hodně plánovaných marketingových kanálů jsme nemohli naplno využít. Pak jsme ale našli cestu, jak se ke svým zákazníkům dostat a produkt jim představit. Někteří lidé od něj čekají nereálné výsledky, nejlépe ihned, po týdnu užívání. To ale není možné. Ty se projeví nejdříve po dvou týdnech až dvou měsících.

Jaký je podle vás v současnosti stav na trhu, co chcete změnit a jaké jsou vaše vzory a inspirace?

Trh doplňků stravy je stále plný nekvalitních produktů a jsou téměř neúčinné. I díky tomu je pro zákazníky často překvapení, jak na ně může PRIMULUS účinkovat. Už ale vidíme trendy nových firem, které si samy nechávají vyrábět kvalitní doplňky stravy s náležitým složením a snaží se o přímý prodej.

--- převzato z časopisu Freshtime, celý článek zde. ---

Za PRIMULUS odpovídal na otázky zakladatel společnosti David Buchta.TIP: Pokud vás produkt zaujal, můžete ho vyzkoušet po kliknutí na tlačítko níže.

Vyzkouším PRIMULUS

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

více o nás