Vitamín D u mužů. Jaký má vliv na imunitu a hladinu testosteronu?

Pokud hledáte snadnou cestu jak si zvýšit svou hladinu testosteronu a podpořit imunitu těla, měli byste sáhnout po vitamínu D. Je prokázáno Státním zdravotním ústavem v Praze (2017), že méně než 1 % osob ve věku 18 - 90 roků naplní svou potřebu vitamínu D z české stravy. Důležitost vitamínu D je často spojovaná s imunitou a obranyschopností těla. Kromě vlivu na imunitu tento vitamín také ovlivňuje hladinu testosteronu v těle. Při pravidelném doplňování vitamínu D se dle jedné studie u zdravých mužů hladina testosteronu zvýšila o více než 25 %, v porovnání se skupinou, která dostávala pouze placebo.

 

Jak zvýšit testosteron se správnou dávkou vitamínu D?

Účinný doplněk stravy může být nejrychlejší řešení na podporu testosteronu a neprůstřelné imunity. Je nám ale jasné, co vás napadlo jako první. „Opravdu dokáží doplňky stravy pomoct při boji s klesající hladinou testosteronu? Zvýšit energii a libido?" Ano dokáží, ale je důležité si umět vybrat. K tomu, aby byl přírodní doplněk stravy účinný a nejen placebo, musí obsahovat kromě vysoké dávky Vitamínu D také další účinné látky ve správném množství. Patří mezi ně vitamíny C a B6, minerály (zinek, hořčík, selen) a extrakty z bylin. Pokud hledáte doplněk stravy obsahující všechny látky ve správném množství, vyzkoušejte 100% český přírodní produkt PRIMULUS.

 

Doplněk stravy PRIMULUS - Opravdu funguje?

Tým lidí stojících za unikátním doplňkem stravy PRIMULUS, má jasnou odpověď: "PRIMULUS není placebo, ale kvalitní produkt". Jedinečné složení účinných látek společně s vysokou dávkou kvalitní Vitamínu D3 (2000 UI v denní dávce) je odpovědné za sílu tohoto českého produktu. Pokud hledáte doplněk stravy zaručující dostatečné dávkování účinných látek, je PRIMULUS nejlepší volba. Produkt je certifikován zdravotním ústavem v Praze a má přes 34 000 spokojených zákazníků. Přesvědčte se o síle tohoto produktu a nakopněte vaši energii i libido. Nyní v akci s dopravou ZDARMA po celé ČR.

Vyzkouším PRIMULUS

PRIMULUS je možné zakoupit i v online lékarně Pilulka.cz