Ze života PRIMULUS - Díl 2.

Ing. Martin Lukáš

Zdravím z Ostravy všechny čtenáře našeho blogu PRIMULUS.

Určitě jste si již všimli, že jsme rozšířili záložky blogu o jednu novou - ze života PRIMULUS.

Jmenuji se Martin Lukáš a napsaní článku na náš blog je pro mne velká premiéra. Zatím jste se mohli setkat pouze s články mých ctěných kolegů Davida a Jana, kteří Vás pravidelně zásobují cennými informacemi jak si udržet tu správnou hladinu testosteronu, ať už se nacházíte v jakémkoli věku a fyzickém či psychickém rozpoložení.

Musím říct, že sám vždy netrpělivě čekám na každý nový článek.

Zejména ten poslední o pravidelné chůzi je skvělý - máte ho již přečtený?

Říjen 2016

V tomto měsíci pracuje náš tým intenzivně hlavně na dvou projektech.

1) Nový produkt

Zavedení nového produktu perfektně naváže na PRIMULUS a bude mít velice originální název, který ho sám o sobě skvěle vystihuje. Název byl ze začátku pouze pracovní, ale nakonec po dlouhých a místy i dost horkých diskuzích se stal oficiálním.

Momentálně je produkt ve fázi schvalování, provádí se mikrobiologické testy, vyvíjí se obal, na kterém si opět dáme velice záležet.

Souběžně marketingové oddělení připravuje kampaně, které produkt uvedou na trh, dále se pracuje na vzhledu webu a novém rozšířeném administrátorském prostředí e-shopu.

2) Uvedení PRIMULUSu na slovenský trh

Doposud si mohli naši slovenští bratři objednat PRIMULUS prostřednictvím českého webu a e-shopu. To pro ně znamenalo zvýšené náklady nejen na dopravu, ale také museli hodně hledat, aby nás vůbec našli.

Nyní pro ně máme přeložený kompletně celý web, zřízenou smlouvu se slovenským dopravcem, tak aby měli stejný komfort, jako Vy, naší zákazníci z ČR (Více na www.primulus.sk)

Je pro ně rovněž připravena a přeložena celá série článků o testosteronu, tzn., že se na Slovensku stane tento výraz pro spousty mužů mnohem známější a pochopitelnější.

---

Mimo jiné náš tým stále pracuje na zdokonalení zákaznického servisu a procesu expedice. Zde jen kraťoučké seznámí s další části našeho týmu: Zuzka a Aleš - expediční oddělení, Jitka - hlavní účetní PRIMULUSu.

Tento článek jsem napsal a vydal tak trochu tajně. David a Jan odjeli na celý týden navštívit jeden významný mezinárodní veletrh a nechali mne tady samotného a nevím, jestli udělali dobře :-).

Nejsem odborníkem na testosteron, zdravou výživu, veškeré procesy v těle (hlavně ty chemické) jako David a Jan. Rozumím spíše procesům finančního charakteru, jako finanční plány, cash flow, marže atd., ale počítám, že tato “suchá” data Vás moc nezajímají a proto na nich není náš blog založen :-).

Doufám, že jsem krátkou informací o dění v PRIMULUSU v mém podání nikoho nezklamal a pokud byste nám chtěli cokoli sdělit - jsme kdykoli na příjmu.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

více o nás