O nás. O týmu PRIMULUS!

Jsme nadšení třicátníci, které baví dělat věci pořádně a kvalitně.

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Proč PRIMULUS – doplněk stravy pro muže?

Aktivně se zajímáme o zdravý životní styl. Dostatek pohybu, zdravou stravu, žádné cigarety a alkohol vždy s mírou. Víme, že tělo funguje jako stroj, který musí dostávat to správné palivo pro nejlepší výkon. A taky víme, že v této době je těžké dodat veškeré potřebné vitamíny a minerály pouze z jídla.

Hledali jsme proto kvalitní multivitamín (nejlépe určený pouze pro muže, ženy už stejně mají doplňků stravy až až… :), který by nám dodal veškeré potřebné vitamíny a minerály. Nic, co by se nám líbilo, jsme nenašli, a proto jsme vytvořili náš vlastní produkt – PRIMULUS – multivitamín moderního muže.

Několik měsíců jsme trávili studováním vědeckých zpráv, jak nejlépe podpořit mužské zdraví a vitalitu. Naším cílem bylo najít látky, které budou bojovat proti únavě, ztrátě svalové hmoty, menšímu libidu a dalším, pro muže důležitým vlastnostem. Při našem hledání jsme často naráželi na důležitost optimální hladiny testosteronu. Proto jsme se zaměřili právě na vitamíny, minerály a extrakty z bylin, které podporují přirozenou tvorbu tohoto hormonu.

Hledali jsme kvalitní suroviny, diskutovali s odborníky, připravovali správné složení, zajišťovali tu nejpreciznější výrobu a s naším grafikem jsme pracovali na osobitém designu, který osloví každého muže :).

Tyto přípravy skončily v květnu 2015, kdy jsme na trh přišli s multivitaminem moderního muže – PRIMULUS. Při výrobě jsme použili tu nejvyšší kvalitu daných látek, které lze na trhu získat. A protože si za složením a obsahem účinných látek stojíme, nabízíme všem zákazníkům garanci spokojenosti a vrácení peněz.

První týdny byly opatrné a prodeje střízlivé. Celý projekt jsme investovali pouze z vlastních prostředků, které nám neumožnily start s masivní reklamní kampaní. Sázeli jsme na reference spokojených zákazníků, které nám pomohou šířit povědomí o našem produktu. Se spuštěním prodeje jsme začali psát blog, kde postupně uvádíme vše, co jsme se o testosteronu a jeho optimalizaci dozvěděli.

Po pár měsících se začala trpělivost vyplácet. Postupně jsme od zákazníků dostávali pozitivní odezvy na náš produkt a číslo pravidelných odběratelů se rapidně zvyšovalo.

Nárůst objednávek nám ale nepřerostl přes hlavu. Stále se na všechny podněty, dotazy nebo připomínky snažíme odpovídat co nejrychleji a hlavně lidsky. Nehrajeme si na velkou korporaci, kde je potřeba několik asistentů a automaticky generované odpovědi na emaily. Všechny emaily od zákazníků vyřizujeme osobně.

Ušli jsme dlouhou cestu, ale stále toho máme hodně před sebou.

Pokud Vás o nás zajímá informace, kterou jste tady nenašli, kdykoli se na nás obraťte na emailu info@primulus.cz. Jsme stále na příjmu.

A pokud jste muž hledající kvalitní multivitamín pro boj s nízkou hladinou testosteronu, nebo pro doplnění potřebných vitamínů a minerálů, rádi Vás přivítáme mezi naše zákazníky. A určitě nám dejte vědět, jak jste byli s produktem spokojeni.

Vyzkouším PRIMULUS

 

Děkujeme, že jste dočetli až sem.

Z Ostravy Vás zdraví celý Tým PRIMULUS

Tým PRIMULUS
David Buchta

David Buchta

Především hrdý otec a dále fanda zdravého životního stylu, cvičení s vlastní váhou a zdravé stravy. Baví ho všechno na téma osobního rozvoje, motivace a nových trendů v marketingu. Jeho radostí je nikdy nekončící vzdělávání a jeho domácí knihovna je každý měsíc bohatší o několik nových titulů. U nás ve společnosti se mimo chod firmy stará o marketing, prodej a komunikaci se zákazníky především přes sociální sítě.

Ing. Jan Klusák

Ing. Jan Klusák

Cílevědomý a odhodlaný chemický inženýr. V současné době pracuje jako R&D inženýr pro mezinárodní společnost s celosvětovým působením. Vzhledem ke své praxi je to zkušený leader a nekompromisní vyjednavač. Mimo svou práci miluje cvičení, sport a zdravý životní styl. Jan se stará o technický dohled nad složením produktu, komunikaci s dodavateli, logistiku, skladové zásoby a v oblasti testosteronu je náš odborník na slovo vzatý.

Ing. Martin Lukáš

Ing. Martin Lukáš

Workoholik s velkým W. Manažer s velkým M. Odborník na finance a vedení firmy. Martinovou nekonečnou vášní je lyžování, které sdílí s veřejností jako spolumajitel obchodu s lyžařským vybavením a jako profesionální učitel v Penguin´s ski klubu Ostrava. Martin se stará o obecný chod firmy, finanční strategii, dohled nad vedením účetnictví, tvorbu prodejních plánu, komunikaci s finančními institucemi a zákazníky.