Potence a testosteron

Pokud jste muž hledající přípravek na podporu potence, vitality a energie, jste tady správně. Vaším cílem by totiž neměla být pouze starost o prostatu, ale především o hladinu testosteronu ve vašem těle. Testosteron je přezdíván kořením mužského těla a není se čemu divit. Ženy už na první pohled poznají silné muže, kteří s jeho množstvím v organismu nemají problém. Tento hormon je důležitý pro správné fungování vašeho těla a dále podporuje:

  • zvýšení libida
  • obnovení vitality a životní energie
  • větší sebevědomí a lepší náladu
  • rychlejší spalování tuků
  • kvalitnější erekci

 

Jak testosteron účinkuje na vaše tělo?

Tento hormon je odpovědný za vývoj mužských primárních a sekundárních pohlavních znaků a jeho úbytek má velký vliv na vitalitu, energii a potenci zejména u mužů starších třiceti let.

Nejvyšší hladinu testosteronu si užívají muži mezi 20 a 25 lety věku. Od této chvíle se však hladina testosteronu rapidně snižuje. Jedná se o zhruba 1 % každý rok. Muži okolo 50 let mají tedy hladinu tohoto hormonu nižší asi o třetinu, než ve svých 20 letech.

Vy ale nemusíte být jedním z nic. Získejte výhodu nad snižující se hladinou testosteronu a užívejte pravidelně PRIMULUS – unikátní doplněk stravy vyrobený v České republice. Získáte tak zpět svou ztracenou energii, vitalitu a sexuální zdraví.

 

Produktu PRIMULUS obsahuje unikátní mix vitamínů, minerálů a extraktů z bylin pro podporu tvorby testosteronu ve vašem těle.

PRIMULUS ve vzájemné synergii obsahu důležité vitamíny a minerály jako je zinek, hořčík, vitamín D, vitamín B6, vitamín C, selen a extrakty z pískavice řeckého sena a černého pepře (více o složení produktu).
Díky svému jedinečnému složení se jedná o multivitamin nové generace, určený především pro podporu tvorby hladiny testosteronu a zvýšení imunity. PRIMULUS je laboratorně testován a vyzkoušelo jej u nás i na Slovensku přes 35 000 mužů.