Slovo dělá muže!

Znáte to. Drtivá většina referencí, které najdete na webu, jsou výmysly firem.

My vám dáváme ale naše slovo, že všechna hodnocení na PRIMULUS, která si níže přečtete, jsou pravdivá a od reálných zákazníků.

Podívejte se.

Pavel Jakub Ryba, hudebník a producent, 57 let

Karel Voříšek

„Jsem zvídavý typ. Když jsem v jednom časopise objevil zajímavý rozhovor, popisující účinky nedostatku testosteronu v těle, okamžitě mě napadlo, poznávám se. Potřebuju něco udělat s únavou, zlepšit kvalitu spánku, posílit imunitu, být výkonnějším na všech frontách. Napsal jsem si o PRIMULUS, abych ho vyzkoušel a byla to trefa do černého. Je skvělý, funguje, zabírá a pomáhá. Svoje dny si bez něj už nedokážu představit.“

„Bezkonkurenční produkt a složení“

Když jsem porovnával složení PRIMULUS s jinými suplementy, jeho složení je naprosto bezkonkurenční. Jakožto aktivní sportovec jsem téměř okamžite ucítil efekt nejenom ve výkonu, ale i v regeneraci. Pokud přemýšlíte o vyzkoušení, rozhodně vám PRIMULUS mohu doporučit. (svetfitness.cz)

Mirek,  18 let

„Cítím se perfektně a mám větší výdrž.“

Zajímám se o aktivní životní styl a vím, že dnešní strava je chudá na vitamíny. Důležité je pro mě doplňovat látky jako vitamín D, hořčík a kotvičník zemní. Na doporučení už 5 měsíců užívám PRIMULUS, který vše obsahuje. Cítím se perfektně a při svižných výšlapech do kopců mám mnohem větší výdrž.

Jindřich,  30 let

„Cítím se energičtější a lépe se mi spí.“

Podobným produktům jsem nikdy moc nevěřil, ale PRIMULUS mě svou prezentací zaujal a teď jsem rád, že jsem si ho koupil. PRIMULUS užívám pravidelně, cítím se energičtěji, lépe se mě spí a nedávno jsem složil všechny Lega od svého syna, protože jsem nevěděl co s energií po běhání :).

Marek,  39 let

„Mám více energie a jsem méně náladový.“

V mládí jsem na "vitamíny" moc nebyl, ale PRIMULUS mě přesvědčil, že je důležité se v pokročilejším věku o své zdraví více zajímat. Cítím více energie a jsem méně náladový. PRIMULUS beru již 3 měsíce a určitě budu pokračovat. 

Miroslav,  52 let

„Jsem spokojen a nehodlám měnit.“

Po 5ti měsíčním užívání produktu PRIMULUS jsem přesvědčen, že jsem konečně našel komplexní výrobek, se kterým jsem zcela spokojen a nehodlám jej měnit. Celkově se cítím daleko méně unavený, aktivnější, sebevědomější, dosahuji daleko lepších tréninkových výsledků a v neposlední řadě se mi zvýšilo libido.

Ladislav,  34 let

„Lépe zvládám únavu po náročných sportovních dnech.“

PRIMULUS me doporučil kamrád. produkt mě zaujal svým silným složením a kvalitou použitých minerálu a vytamínu, hlavně pak hořčíku a zinku. Jsem vášnivý lyžař, cyklista a basketbalista a tyto látky jsou pro mě důležité. PRIMULUS mi pomáhá poprat se s únavou po náročných sportovních dnech.

Jakub,  21 let

„Nejlepší testosteron booster v ČR.“

PRIMULUS mě pomáhá poprat se s únavou po závodech nebo těžkém tréninku. Dle mého názoru je to jeden z nejsilnějších testosteron boosterů na českém trhu. mohu jen doporučit!

David,  22 let

„Cítil jsem více energie, stabilitu výkonu a klidnější spánek.“

PRIMULUS mi doporučil můj zeť, který ho dlouhodobě užívá. Celkově jsem byl k produktu ze začátku skeptický. PRIMULUS jsem začal užívat v období přelomu jara a léta, kdy je mé nejnáročnější pracovní období. Zároveň jsem se pustil do rekonstrukce domu. Po prvním měsíci užívání jsem cítil daleko větší energii, stabilitu výkonu během náročných dní a klidnější spánek. 

Otto,  54 let

„Nevěřil jsem, ale změnil jsem názor.“

Produktu jsem moc nevěřil, ale 2 měsíce úžívání mě změnili názor. V 68 letech jsem začal opět jezdit na kole. Dříve jsem se musel k nějakému cyklo-výletu dost přemlouvat a nyní já přemlouvám ostatní :). PRIMULUS mě celkem nabudil, jsem takový živější a vzhledem k tomu se mi bez velkých problému podařilo shodit i nějaké to kilo.

Antonín,  68 let

„Více energie a bezvadná spolupráce.“

Před nějakou dobou jsem se rozhodl PRIMULUS vyzkoušet. Během pár dní jsem začal mít více energie, větší drive v práci, v posilovně a celkově se mi lépe komunikovalo s lidmi. Tato spokojenost trvala i nadále a jako profesionální závodníky v Men's Physique jsem se rozhodl navázat s týmem PRIMULUS spolupráci a momentálně jej užívá i celý SF7 TEAM a moje klientela. 

Filip,  26 let

„Lepší kondice a více energie.“

O produktu PRIMULUS jsem se dozvěděl na Instagramu. Přečetl jsem podrobné info a objednal balení na zkoušku. Po měsíci a půl jsem byl velmi překvapen svou fyzickou i duševní kondicí. Mám mnohem více energie na vše, co v životě dělám. Z posilovny nejsem tolik unavený, jako dřív a ještě mi zbývají síly na ostatní aktivity. Sexuální život je teď také mnohem bohatší.

Rayman,  41 let

„Větší chuť do života, větší výkon a méně stresu.“

PRIMULUS již beru několik měsíců a jsem přesvědčený, že mě pomáhá. Cítím se lépe, jsem aktivnější, mám větší chuť do života a lépe zvládám stres. PRIMULUS mě pomáhá i při sportovním výkonu (3x týdně posilovna, 2x týdně kardio). Cítím se prostě skvěle a PRIMULUS mohu jen vřele doporučit. Také chválím pro zákaznický přístup Týmu PRIMULUS. Jen tak dál!“

Marcel,  30 let
Jirka

„Zaujalo mě složení na přírodní bázi. Opravdu funguje.“

Velmi mne zaujalo složení, které je čistě na přírodní bázi. Tento výrobek mohu doporučit všem mužům, neboť opravdu funguje tak, jak jsem očekával. Vřele doporučuji.

Jirka,  37 let
Mirek

„Menší únava a větší soustředěnost!“

Po měsíci užívání přece jen určité mírné zlepšení pociťuji. Menší únava, větší fyzická výkonnost, lepší soustředěnost, aktivita, zlepšení nervů. Spánek se zatim nezlepšil. Zkusím ještě jedno balení.

Mirek,  44 let
Pavel

„Zaujalo mě složení produktu. Výrobek mohu jen doporučit.“

Zaujalo mne především složení tohoto doplňku stravy. Po měsíčním užívání mohu s jistotou potvrdit jeho blahodárné účinky a velký vzestup mé vitality. Budoucím "uživatelům" výrobek mohu jen doporučit. Je skvělý.

Pavel,  60 let
Vojta K.

„Zvedl se můj výkon i chuť do tréninku.“

PRIMULUS jsem si koupil kvůli lepším výsledkům při cvičení a mohu vřele doporučit. Po pár tabletách se zvedl můj výkon i chuť do tréninku. Vše tak, jak má být. Od dokonalého přípravků až po perfektní zákaznický servis. Za mě 10/10

Vojta K.,  20 let
Vladimír S.

„Jsem velmi spokojen“

PRIMULUS užívám již delší dobu (od jeho uvedení na trh) a jsem velmi spokojen! Doporučuji!!!

Vladimír S.,  90 let
Michal

„Myslím, že to funguje“

Myslím, že to funguje. Cítím se lépe a to objektivně, mam vice energie a vitality.

Michal,  47 let
Michal

„Jsem maximálně spokojený. Mám energii a v noci klidně spím.“

Užívání tablet PRIMULUS se stalo denním rituálem. Užívám již 3/4 roku a jsem maximálně spokojený, ráno mám energii a v noci klidně spím, (před užíváním tablet to bylo pouze 2-3 hodiny) !!! Neváhám doporučit rodině i kamarádům. Úžasné a unikátní složení tablet ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Díky celému týmu PRIMULUS 👏👍 jste jedničky !!!

Michal ,  45 let
Stanley

„Má to nejkvalitnější složení. Užívám už půl roku.“

Před první objednávkou jsem si pečlivě prostudoval konkurenční výrobky a pro PRIMULUS jsem se rozhodl, jelikož má ze všech dostupných to nejkvalitnější složení. Užívám přípravek už téměř půl roku. Účinky, které subjektivně vnímám jsou: více energie a psychické pohody, více libida a také lepší výsledky při cvičení.

Stanley,  33 let
František

„Pozitivní vliv na spánek a vitalitu“

Po měsíci a půl užívání mohu potvrdit, že přípravek má pozitivní vliv na můj spánek a vitalitu.

František,  63 let
Lukáš

„Splňuje, co se o něm píše!“

Nedokážu to vysvětlit vědecky, možná je to jen placebo, ale PRIMULUS splňuje všechny klady, které se o něm píšou ! :)

Lukáš,  27 let
Jaroslav

„Mé zkušenosti s produktem PRIMULUS“

Chtěl bych se podělit o mé zkušenosti s doplňkem stravy PRIMULUS. Po cca 4 měsících užívaní musím bohužel konstatovat, že přípravek na mne neměl slibovaný účinek. Nepociťoval jsem žádný nárust energie ani libida. Předtím jsem bral doplňek jiný doplněk stravy, který opravdu fungoval, alespoň co se libida týče.

Jaroslav,  52 let
M.Vaňásek

„PRIMULUS je opravdu výborný“

PRIMULUS je opravdu výborný. Zvýšila se mi celkově aktivita. Takový ty stavy "mě se nechce", zmizely. 

M.Vaňásek,  62 let
Michal Mertl

„Po delším užívání viditelná změna.“

Beru již déle a určitě změna. Manželka mě říká, ať už to přestanu brát :)

Michal Mertl,  48 let
Ilja

„Jsem opravdu spokojený“

PRIMULUS je jediným produktem, se kterým jsem opravdu spokojený. Vyzkoušel jsem jich více a tento produkt mě opravdu mile překvapil.

Ilja,  49 let
Michal P.

„Všem doporučuji.“

Velmi doporučuji všem.

Michal P.,  46 let
Jirka

„Jsem v pohodě a vyrovnaný“

Po užívání tohoto přípravku jsem v pohodě a vyrovnaný. Nemám návaly vzteku a s manželkou je to v pohodě. Fakt doporučuji všem mužům (v přechodu).

Jirka ,  51 let
Pavel

„Únava mizí“

Potřeboval jsem něco na únavu, když užívám PRIMULUS únava mizí. Proto jsem objednal další balení.

Pavel,  51 let
Ivo Voborsky

„Jsem maximálně spokojený“

Mohu říci, že jsem maximálně spokojený s účinky produktu.

Ivo Voborsky,  72 let
Pavel

„PRIMULUS je fakt dobrej“

Prvním impulsem k zakoupení bylo doporučení syna a jeho kamarádů, následné hodnocení: více energie, vyšší sportovní výkony. A navíc spokojenost manželky. Paráda, pánové PRIMULUS je fakt dobrej!

Pavel,  67 let
Milan

„Funguji jako třicátník.“

Potřeba nabrat víc životní energie a získat v jednom doplňku stravy potřebné vitamíny, vše se splnilo a funguju jako tricátník...

Milan ,  55 let
Honza

„Byl jsem skeptický, ale mohu potvrdit, že PRIMULUS funguje.“

PRIMULUS jsem chtěl vyzkoušet, protože hledám bylinný preparát, který mi dorovná hladinu hormonu. To je poprvé, co jsem zkusil český výrobek. Byl jsem trochu skeptický, než jsem ho objednal, ale mohu s čistou myslí potvrdit, že funguje. Není to takové to nahodilé zapůsobení, jako u jiných, ale je to stabilní a čím déle to beru, tím se to umocňuje. První účinky jsem zaznamenal skoro po dvou týdnech a teď to bude měsíc, co to PRIMULUS užívám. Mám z toho radost. Já ho mohu jenom doporučit.

Honza,  45 let
Petr

„Měl jsem pochyby, ale PRIMULUS mě přesvědčil o opaku.“

Musím s potěšením přiznat, že se na trhu objevil produkt, který opravdu pomáhá. Před objednáním PRIMULUS jsem měl pochyby. Člověk se denně potýká s reklamou o nejlepším produktu z nejlepších, ale většinou jde jen o klamavou reklamu. Výrobky často nedocílí předurčených výsledků, ale PRIMULUS mě osobně přesvědčil o opaku. Za mou osobu týmu PRIMULUS velký palec nahoru.

Petr ,  48 let
Iva

„PRIMULUS nám zachránil manželství :)“

První balení si koupil můj muž na mé doporučení po přečtení referencí... další jsem už objednala sama :) Myslím, že nám to do jisté míry zachránilo manželství. Děkuji a doporučujeme!

Iva,  49 let
Martin

„Opravdu je funkční a navíc český produkt.“

Má svůj účinek a opravdu je funkční. Z dostupných doplňků stravy má nejlepší složení a navíc je to Český produkt. Vážně doporučuji !!!

Martin,  48 let
Marťas

„Složení je nejlepší, výsledek byl překvapující.“

Zaujal mě jako český výrobek pro zvýšení energie, která opravdu věkem ztrácí intenzitu. Výrobků podobného produktu lze najít spoustu, ale složení bylo ze všech nejlepší. Zkusil jsem a výsledek byl překvapující, přímo úžasný. Doporučuji všem, kteří mají pocit nedostatku energie. Nepůsobí okamžitě, ale jeho sílu opravdu každý pozná, když PRIMULUS vyzkouší.

Marťas,  48 let
Tomáš G.

„Cítím se mladší. Mohu jen chválit.“

PRIMULUS mne omladil, připomněl mi moje lepší časy. Častěji se dostavuje erekce. Výrobek mohu jen chválit.

Tomáš G.,  67 let
Jenda

„Za málo peněz, hodně muziky.“

Nevěřil jsem, ale PRIMULUS mile překvapil. Cítím se lépe, mám více energie a sexu. Všem vřele doporučuji. Za málo peněz hodně muziky!

Jenda,  51 let
Daniel

„Více energie a lepší imunita.“

Býval jsem často unavený a každý průvan jsem odmarodil. Diky PRIMULUS se zlepšila moje imunita, přes den neusínám a např. i po těžké fyzické práci se ráno vzbudím plný síly.

Daniel,  30 let
Aleš

„Více energie, vitality a vyšší výkony.“

Zaujala mě možnost užívat vitamíny pouze pro muže a ne stále univerzální produkty. Po vcelku krátké době užívaní produktu PRIMULUS sem zřetelně zaregistroval nárůst energie, vitality a celkové podávaní výšších výkonů. A to především jako profesionální hasič oceňuji nejvíce. Všem chlapům vřele doporučuji.

Aleš,  23 let
Martin

„Cítím se lépe po fyzické i psychické stránce. Doporučuji.“

Je to produkt české společnosti a po prvotním vyzkoušení jsem musel přiznat jeho příznivé účinky. Při jeho užívání se cítím daleko lépe, jak po fyzické, tak i psychické stránce. Doporučuji všem mužům, kteří se chtějí cítit lépe.

Martin,  48 let
Roman

„Po měsíci se užívání se cítím dobře. “

PRIMULUS jsem začal užívat z důvodu doplnění vitamínů a zvýšení hladiny testosteronu. Zhruba po měsíční kůře se citim celkově dobře. Určitě můžu doporučit mužům středního věku.

Roman,  50 let
Jarda

„PRIMULUS je jedinečný. Směle doporučuji.“

Opravdu testosteron s přibívajícím věkem slábne, prostě chybí. Ať už jde o sport, vitalitu a v neposlední řadě o sexualitu. PRIMULUS je jedinečný. Náběh trval měsíc, ale stojí to za to. Děkuji všem, jenž se na něm podíleli. Mohu směle doporučit.

Jarda,  52 let
Majky

„Byl jsem skeptický, ale nelituji.“

PRIMULUS mne zaujal svým zpracováním, informacemi co jsem o něm našel a podle recenzí dalších spokojených uživatelů. Byl jsem trošku skeptický, ale jsem rád, že jsem do toho šel. PRIMULUS je prostě skvělý. Po měsíci užívání jsem pocítil lepší imunitu, kondici, náladu a celkově lepší pocit ze sebe. Neváhejte, kupte si ho a uvidíte :-)

Majky,  21 let
Martin

„Žádné sliby, perfektní doplněk stravy.“

Žádné sliby! Opravdu perfektní doplněk stravy a nejde jen o erekci.

Martin,  48 let
Liborek

„Cítím se lépe.“

Cítím se mnohem lépe, super doplněk.

Liborek,  40 let
Jeroným

„Po měsíci se dostavují výsledky. Doporučuji.“

Nevím, zda to je věkem, nebo tím, že stále pracuji, zkrátka, přestalo se dařit. Tak jsem zkusil doplnit testosteron PRIMULUSem. Zobu měsíc doporučenou dávku a... výsledky se dostavují !!! Doporučuji všem, kterým jde práce lépe než sex.

Jeroným,  65 let
Miroslav

„Kvalitní přípravek, opět zájem o ženy.“

Jedná se o kvalitní přípravek a po jeho dlouhodobějším užívání jsou účinky opravdu znát. Opět zájem o ženy, noční erekce apod. Dále razantnější rozhodování v podnikání. Testosteron je testosteron.

Miroslav,  59 let
Jarda

„Vřele doporučuji, mám síly za tři.“

Je to opravdu pecka. Vřele doporučuji, mám síly za tři.

Jarda,  52 let
Jirka

„PRIMULUS je pecka. Pomáhá mi.“

PRIMULUS je PECKA! Mám stresové zaměstnání, hypotéku, dvě děti, náruživou manželku a tenhle produkt mi hodně pomáhá. Bez vlastní snahy to samozřejmě nikdy nepůjde, ale s PRIMULUS to zvládám mnohem lépe :)

Jirka,  42 let
Jaroslav

„Po třech měsících se měním k lepšímu.“

Poslední dobou jsem nějak bez energie. Musel jsem se ke každé činnosti přemáhat. Shodou náhod už třetí měsíc "testuji" PRIMULUS. Nevím jak to okomentovat, ale měním se k lepšímu. Pomaleji než by si člověk přál, ale přeci jen měním.

Jaroslav,  59 let
Ivo Pazdera

„Cítím se skvěle, velmi doporučuji.“

Od té doby, co používám PRIMULUS, se cítím skvěle. Velmi doporučuji.

Ivo Pazdera,  55 let
Ringo

„Po užívání produktu se cítím výborně.“

Produkt mne zaujal logem a svým zaměřením na zvýšení hladiny mužského hormonu. Po užívání produktu PRIMULUS se cítím výborně (jako 35-ti letý).

Ringo,  67 let
Petr

„PRIMULUS mi zkvalitnil život.“

PRIMULUS jsem nalezl na internetu. Přes počáteční nedůvěru jsem přešel k pravidelnému užívání. Při jeho užívání se mi zkvalitnil život.

Petr,  54 let
Vladimír

„Kvalitní složení, doporučuji!“

PRIMULUS mě zaujal zejména svým složením a mohu potvrdit po několika měsíčním užívání jeho kvalitu. Je OK a doporučuji všem mužům od 20 do 100 let!“

Vladimír,  88 let
Tomáš

„Mám více energie a lepší sex.“

„Zprvu jsem moc nevěřil, ale po necelém měsíci užívání produktu PRIMULUS jsem změnil názor a bez rozmýšlení se přihlásil k pravidelnému doručování. Cítím se o mnoho lépe, mám mnohem více energie, sex je delší a vícekrát opakovaný. Opravdu mě přípravek PRIMULUS hodně překvapil. Mohu s klidným srdcem doporučit!“

Tomáš ,  33 let
Daniel P.

„Po dvou týdnech zvýšení libida.“

„Užívám PRIMULUS cca 2 měsíce. Přibližně po dvou týdnech užívání jsem pocítil významné zvýšení libida i frekvence pohlavních styků. Lednová dovolená s manželkou (o 15 let mladší) v karibské oblasti byla báječná. Předpokládám, že se stanu stálým odběratelem produktu PRIMULUS.“

Daniel P.,  66 let
Jan

„Působí kladně. Mohu jen doporučit.“

PRIMULUS užívám již několik měsíců a mohu potvrdit, že působí kladně. Jsem spokojen a mohu jen doporučit!

Jan,  78 let
Josef

„Funguje to, nevěřil jsem.“

„Funguje to, nevěřil jsem, ale přesvědčil se. Pánové doporučuji!“

Josef,  50 let

Máte už PRIMULUS?
Napište nám, jak se vám osvědčil.