Nacházíte se zde: Úvod Blog Motivace/Osobní rozvoj 5 rad pro čistou mysl a žádný stres

5 rad pro čistou mysl a žádný stres

5 rad pro čistou mysl a žádný stres

Tisíckrát omílané pozitivní myšlení je opět na scéně.

Ať děláte, co děláte, klidná a spokojená mysl je půl zdraví. Jak toho docílit si přečtěte v následujících řádcích.

Dalších pět rad jak očistit mysl zaručeně zabere. 

Nestresujte se

Dobrá rada nad zlato. Ale jak toho v dnešní době docílit?

Určitá míra stresu a prospěšného adrenalinu k životu patří. Nadměrný stres ale pusťte z hlavy. Na poslední metu konce života dorazíme všichni. Takže pokud nestíháte, zpomalte. Nemusíme tam být až příliš brzy. Hledejte podněty, ale nevyčerpávejte se. Hlavní je odpočinek a čas na odreagování. Tedy řiďte se hesle: ,, Když nejde o život, nejde celkem o nic důležitého.“ 

Pravidelně se milujte

Pokud momentálně nemáte s kým, je nejvyšší čas vyrazit hledat. Sex zlepšuje náladu a vašemu zdraví prospívá. Studie jasně prokázaly, že lidé středního věku, milující se častěji, mají zdravotní kondici mnohem lepší než ti, co pověsili milostný život na hřebík. A málo platné, síla doteku a objetí je prostě nenahraditelná. Takže si hrajte. Zapojte masáže a fantazii. Té se naštěstí meze nekladou. 

Smějte se

Nažeňte dobrou náladu do vašeho života. Vědecké studie opět prokazují, že například sledování vtipných videí má na náš imunitní systém obrovský vliv. Pokud se smějete, naše srdce pookřeje a náš imunitní systém je mnohem výkonnější. Takže komedie, setkání s kamarády a přáteli, hry a všechno, co vám pomůže vyloudit úsměv na tváři. Ono bezduché plácání hloupostí, při kterém se v kruhu přátel válíte smíchy, má neskutečnou hodnotu.

Zůstaňte hraví a klidně dětinští.

I když vám to ženské pokolení vyčítá, je to nakonec to, co vám obrovsky závidí a moc by to chtělo umět.

Cvičte a sportujte

Ve zdravém těle, zdravý duch. Pravidelný pohyb je alfou a omegou vedoucí k posílení imunitního systému a zlepšení celkového zdravotního stavu. Takže návštěva posilovny, fotbálek či bojové umění, všechno, při čem zapojujete svoje svaly a potíte toxiny z těla ven, neskutečně zvyšuje vaši odolnost.

Ženy mají sice rády elegantní navoněné elegány v obleku, ale musí se pod ním rýsovat pevné tělo. Vyplavte adrenalin a hormony štěstí, uvolněte stres, vyčistěte hlavu a vyrýsujte svaly. Pak si dejte studenou sprchu v rámci otužování a zasloužený relax.

Spánek léčí

Pokud spíte velmi málo, vaše tělo strádá a nemá dost času zregenerovat svoje síly a pak i bojovat proti nežádoucím vlivům. Máte problém s usínáním? Tak se vraťte o pár kroků nahoru. Na scéně je sex a sport. Po obojím usnete jako špalek. V duchu spánkové hygieny je také nutná absolutní tma bez veškerých kontrolek stand-by režimu. Je vědecky dokázáno, že buňka si odpočine pouze ve tmě a světelný smog škodí. Vyvětraná chladnější místnost a velmi dobrá postel s kvalitním roštem a zdravotní matrací. K tomu dostatečný počet hodin spánku.

tento článek je napsán externím autorem.

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru