Nacházíte se zde: Úvod Blog Zdraví 5 látek prokazatelně zvyšujících mužské libido (vědecky ověřeno)

5 látek prokazatelně zvyšujících mužské libido (vědecky ověřeno)

5 látek prokazatelně zvyšujících mužské libido (vědecky ověřeno)

Osnova:
1. Maca
2. Muira Puama
3. Tribulus Terrestris (Kotvičník zemní)
4. Ženšen
5. Fenugreek (Pískavice řecké seno)

Máte občas problém s libidem?

Vzpomínáte na dobu, kdy jste na sex mysleli celý den, ale teď se raději podíváte na film nebo zajdete s kamarády na pivo?

Nebo je možná Vaše chuť na sex v pořádku, ale i tak hledáte přírodní látky zvyšující libido pro ještě vášnivější noc?

Máme pro Vás dobré zprávy.

Existuje mnoho studií prokazujících vliv některých látek na zvýšení libida u mužů. A na ty se dnes podíváme.

Bez dalšího zdržování si pojďme představit látky podporující Vaší chuť na sex.

1. Maca

Nejenom že Maca zlepšuje kvalitu erekce a spermií, má také vliv na Vaše libido. Peruánská kultura dlouhodobě považuje Macu jako za mužský životabudič a ne náhodou. Jedna zvířecí studie nám dává o jejich účincích jasný důkaz.

Ve zmiňované studii (Urology, Apr 2000, Qun Yi Zheng) byl vždy umístěn samec krys do klece se dvěma samičkami. Jedné skupině samečků byla podávána Maca a druhé nikoli. Samečci krmeni Macou dokázali mít sex 50 x za dobu 3 hodin! Jednalo se o velký rozdíl v porovnáním se skupinou samečků, kterým Maca nebyla podávána. Ti toto tempo nedokázali zvládnout.

2. Muira Puama

Maca pochází z Peru a Muira Puama ze stejného kontinentu. Z Brazílie. Několik studií na lidech dokazují pozitivní vliv této látky na mužské libido.

Například v této studii bylo při konzumaci Muira Puama zaznamenáno zvýšení libida až o 66 % v porovnání se skupinou na placebu.

3. Tribulus Terrestris (Kotvičník zemní)

Jedná se o nejpopulárnější bylinku pro muže. Její efekt na testosteron u mužů je dlouhodobě známý.

Kotvičník má však i prokazatelný vliv na zvýšení libida.

Dokáže zvýšit hladinu DHEA a také oxidu dusnatého.

Nejlepší způsob jak vytěžit maximum z kotvičníku je udělat si silný odvar z čerstvé bylinky. To však není vždy možné, proto je vhodné sáhnout po silném extraktu této byliny ve vhodném doplňku stravy. 

4. Ženšen

Korejský ženšen v jedné studii zlepšil kvalitu a délku erekce díky zlepšení tvorby oxidu dusnatého. Stejná studie prokazuje vliv ženšenu na libido. Tento fakt potvrzuje i několik zvířecích studií, kde bylo po užívání ženšenu zaznamenáno zvýšení chuti na sex.

5. Fenugreek (Pískavice řecké seno)

Extrakt z tohoto koření dokáže zvýšit libido a také sílu orgasmu.

Tato studie dokázala, že Fenugreek u zdravých mužů výrazně zvýšil chuť na sex a také schopnost orgasmu. Mladí muži si asi nedokážou představit neschopnost mít orgasmus, nicméně tento problém trápí některé starší muže.

Fenugreek mimo zvýšení libida pomáhá snížit hladinu glukózy po jídle, budovat svalovou hmotu a chránit tělo před tvorbou zánětů.

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru