Nacházíte se zde: Úvod Blog Motivace/Osobní rozvoj Nejlepší způsob jak začít den? 4 osvědčené ranní rituály!

Nejlepší způsob jak začít den? 4 osvědčené ranní rituály!

Nejlepší způsob jak začít den? 4 osvědčené ranní rituály!

Jak vypadá Vaše ráno?

Ne, počkejte – nechte mě hádat.

Nejspíš vypadá následovně:

  • Vstáváte minimálně na třikrát, a to proto, že si pokaždé posunete budík ještě o dalších 5 minut, abyste si prodloužili pobyt v krásně vyhřáté peřině.
  • Nedokážete se vyhrabat z domu, aniž byste si dali velký hrnek kávy.
  • A do práce vycházíte bez energie a bez nálady.

Trefil jsem se? Pokud se alespoň v jednom bodě poznáváte, je tento článek určený pro Vás.

Co když Vám řeknu, že to jde i jinak. Že Vaše ráno může začít o mnoho lépe. Pokud se budete řídit níže uvedenými doporučeními, garantuji Vám, že ráno budete plní energie. A zlepšíte si i své zdraví.

Nevěříte?

Dejte šanci těmto ranním rituálům a přesvědčte se na vlastní kůži.

1. Ranní ptáče dál doskáče

Vstávejte dříve! Stačí i o 10 minut než doposud. Pár minut navíc se Vám bude hodit právě k dalším každodenním návykům, ale hlavně - nebudete už muset ráno spěchat a zbytečně se stresovat.

2. Zapomeňte na „snoozing“

„Snoozing“ je přidávání dalších několika minut navíc k času, který máte nastaven jako čas buzení. Zažil to snad každý. Budík začne zvonit, ale Vám se prostě nechce vstávat. A těch pár minut navíc, při kterých si můžete ještě na chvilku schrupnout či jen tak polehávat, je strašně lákavých… ale má to svůj háček. Jestliže si znovu nastavíte budík na pozdější čas a vy usnete, Vaše tělo opětovně upadne do začátku spánkového cyklu. Nakonec se ale na budík musíte probudit. A výsledkem je, že se budete cítit hůře, než při prvním probuzení.
Dejte si svůj budík nebo telefon dál od sebe, ať jste nuceni při jeho zaklapnutí ihned vstát z postele.

3. Sportem ke zdraví

Hned po probuzení se alespoň protáhněte. Žádné roznožky však nejsou potřeba. Stačí opravdu jen lehký strečink. Kroužete rukama, udělejte si pár dřepu a kliků, skákacích panáků apod. Prostě se trošku hýbejte, aspoň 5 minut. Rozproudí se Vám krev v těle a nastartujete svůj metabolismus.
Pouhých pár minut Vás neskutečně nakopne a dodá energii na celé dopoledne (a jde to i bez sušenek :) )

4. Ledová náhrada kávy

Nebudu Vám nic nalhávat. Tento rituál je určitě ze všech nejtěžší. Ale jen ze začátku a po pár dnech se z toho stane skvělý návyk.

Jedna z nejlepších věcí, které pro své tělo můžete udělat.

Je to zdarma a účinky jsou okamžité.

Řeč je o ledové sprše.

Už vidím, jak jste se jenom při čtení těchto slov oklepali zimou. Ale nebojte. Půjdeme na to velmi pomalu.

Začněte tím, že ke konci ranní sprchy otočíte kohoutek blíže k modré barvě.

Jenom kousek.

Ze začátku stačí, když skončíte u vlažné vody.

Postupně budete přidávat intenzitu studené vody a pobyt v ní prodlužovat. Cílem je zakončit sprchování zcela studenou vodou po dobu minimálně jedné minuty.

A jaké výhody Vám studená sprcha přinese?

  • Především zvýšení hladiny testosteronu
  • Snížení stresu a deprese
  • Kvalitnější pleť a vlasy
  • Ztráta tělesného tuku 
  • Zvýšení plodnosti u mužů
  • Vylepšení cirkulace krve
  • Lepší imunita a odolnost vůči nemocem

Teď už znáte veškeré výhody studené sprchy.

Jdete do toho?

Dejte těmto rituálům šanci a uvidíte sami. Jsem si jist, že nebudete litovat.

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru