Nacházíte se zde: Úvod Blog Testosteron Co je to testosteron a k čemu vlastně slouží?

Co je to testosteron a k čemu vlastně slouží?

Co je to testosteron a k čemu vlastně slouží?

Vsadím se, že slovo "testosteron" není pro Vás ničím neznámým. Je hodně pravděpodobné, že každý se s tímto pojmem již v životě někdy setkal. Nebudu tedy ztrácet Váš čas biologickými a vědeckými detaily a jen ve zkratce si tento hormon představíme a řekneme si k čemu vlastně slouží.

Testosteron - je steroidní hormon ze skupiny androgenů. U mužů se testosteron produkuje převážně ve varlatech a má velmi zásadní funkci při vývoji sekundárních pohlavních znaků. Nejvyšší hladina tohoto hormonu je v období dospívání. Nicméně, hladina testosteronu se začíná pomalu snižovat od 25 do 30 roku (u některých mužů dokonce i o několik let dříve) a to v průměru o 1 % až 2 % ročně.

Pojďme si tedy ukázat k čemu vlastně testosteron v těle slouží a jaké příznaky mohou signalizovat jeho nízkou hladinu.

Jak poznám, že mám sníženou hladinu testosteronu?

• ztráta svalové hmoty a síly
• nárůst tělesného tuku (především v oblasti pasu)
• snížené libido a erektilní funkce
• snížená energie
• deprese, náladovost
• snížená hustota kostí
..... a seznam by mohl pokračovat

Jsou Vám tyto příznaky povědomé? Jste muž okolo 30 let a začínáte cítit, že se Vám zvětšuje obvod pasu? Jste podráždění a bez energie? Nemáte chuť na sex jako ve 20 letech? Pokud ano, je zde velká pravděpodobnost, že vaše hladina testosteronu je snížená. Dle posledních vědeckých průzkumů má až 25 % mužů sníženou hladinu tohoto hormonu. To znamená, že se to týká každého 4 muže nad 25let.

Nemusíte však zoufat.

Hladina testosteronu se dá i v pokročilejším věku navrátit zpět do normální hladiny a to především stravou, pohybem a také užíváním těch správných a účinných vitamínů a doplňků stravy.

Nejlepší cviky na zvýšení testosteronu? Co jíst? Jaké doplňky stravy a fungují a které jsou pouze vyhozené peníze? Jak může řeč Vašeho těla ovlivnit hladinu testosteronu?

Nejen tomu všemu se budeme věnovat na těchto stránkách

PS: Určitě nepřehlédněte náš MEGA článek plný tipů a rad pro zvýšení hladiny testosteronu - 25 tipů, jak zaručeně zvýšit hladinu testosteronu

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru