Nacházíte se zde: Úvod Blog Testosteron Pivo a jeho vliv na testosteron

Pivo a jeho vliv na testosteron

Pivo a jeho vliv na testosteron

Pivo patří mezi mnoha muži k nejoblíbenějším nápojům.

Pokud jste jedním z nich, máme pro Vás špatnou zprávu.

Pivo je totiž jedním z nejhorších alkoholických nápojů pro Váš testosteron. A dnes si řekneme proč tomu tak je a kterým jiným druhem alkoholu ho můžete nahradit.

Konzumace piva se celosvětově pohybuje okolo 10 miliard láhví ročně a toto číslo nezačne v nejbližší době klesat. A i když je pivo typický mužský nápoj, je z několika důvodů nevhodný pro Vaše hormonální zdraví.

A my si vyjmenujeme rovnou čtyři.

1) 8-PN

tato látka vyskytující se v chmelu je silný fytoestrogen, který dokáže u žen v době menopauzy snížit návaly horka. Další studie dokonce potvrdila, že ženy sbírající chmel rukama bez ochranných pomůcek trpěly menstruačními poruchami (kvůli vysoké dávce estrogenu).

2) Xanthohumol

tato sloučenina vyskytující se v chmelu je sice považována za silný antioxidant (při velkých dávkách), který by mohl mít proti rakovinové účinky, ale bohužel také blokuje tvorbu testosteronu.

3) Estrogen

etanol v pivu stejně jako v jiném alkoholickém nápoji zpomaluje produkci enzymu P45 v játrech díky kterému zůstává hormon estrogen déle ve Vašem těle. A jak už víme, čím více estrogenu v těle – tím méně testosteronu. 100 gramů chmelu obsahuje okolo 30.000 do 300.000 IU jednotek estrogenu!

4) Více tělesného tuku

Jedno velké pivo má v sobě 200 kalorií což je stejně jako v koblize s marmeládou.

Dále pivo pozitivně ovlivňuje chuť k jídlu a pomáhá urychlit trávení.

Všechno dohromady je vražedná kombinace. Pár sklenic piv, něco k zakousnutí a kila jdou rychle nahoru. A čím více máte v těle tuku, tím snadněji udržujete ženský hormon estrogen a potlačujete tvorbu testosteronu.

Jak vidíte z informací výše, pivo opravdu není pro muže nejlepším přítelem.

A co tedy pít místo piva?

Samozřejmě nechceme nikoho nabádat k pití alkoholu, ale pokud už z nějakého důvodu toužíte zvýšit své promile alkoholu v krvi, sáhněte raději po kvalitní pálence nebo červeném vínu.

První jmenovaný nápoj neobsahuje žádné přidané (a pro testosteron negativní) látky a cukry. Suché víno obsahuje málo cukrů a je bohaté na antioxidanty.

Ale snažte se vypít maximálně 2-3 drinky. V případě, že je příjem alkoholu pod 1g na kg Vaší hmotnosti, nemá to na hladinu testosteronu žádný vliv (dokonce dle některých studií dojde i k mírnému zvýšení :) ).

Na zdraví.

PS: Pokud hledáte kvalitní pálenku vyrobenou u nás, určitě vyzkoušejte 100 % přírodní pálenky z produkce značky Žufánek - www.zufanek.cz – celý tým PRIMULUS vřele doporučuje.

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru