Nacházíte se zde: Úvod Blog Testosteron Recept pro zvýšení testosteronu: Salát pravého muže

Recept pro zvýšení testosteronu: Salát pravého muže

Recept pro zvýšení testosteronu: Salát pravého muže

Všichni víme, že my muži jsme převážně masožravci.

Ale bylo by pošetilé, zapomenout na veškerou zeleninu. Zelenina a saláty totiž obsahují spousty flavonoidů, vitamínů a minerálů, které jsou pro tělo nezbytné, takže by se měly konzumovat pravidelně.

A saláty nemusí být jen nudné, zeleně vypadající kusy listů, které připomínají trávu.

Co k tomu budeme potřebovat:

  • jakákoliv listová zelenina
  • 1 – 2 vařená vejce
  • 10 dkg modrého plísňového sýru
  • 3 plátky slaniny
  • 1 na plátky nakrájené avokádo
  • 2 rajčata nakrájená na kolečka
  • hrstka para ořechů nahrubo nasekaných
  • olivový ole
  • pepř a sůl

Příprava

Vejce uvaříme natvrdo. Na talíř dejte listovou zeleninu, rajčata, avokádo, uvařené vejce rozkrojené na polovinu.

Ozdobte sýrem, slaninou, posypte ořechy. Nakonec salát posypte hrubou solí, mletým pepřem a zakapejte kvalitním olivovým olejem.

Vliv na testosteron

Listová zelenina, převážně tedy špenát, obsahuje spoustu přírodních nitrátů, které se v těle přeměňují na oxid dusnatý. Ten umocňuje průtok krve do svalů a tím zlepšuje jejich prokrvení.

Špenát také obsahuje přírodní steroid s názvem ecdystron, který je spjat s produkcí testosteronu.

Vejce obsahují HDL cholesterol, který je tzv. „dobrý“ – srdci prospívající cholesterol a funguje jako prekurzor pro testosteron.

Vejce jsou také obaleny v cholinu, který pomáhá Vašemu tělu při chelataci estrogenu. Modrý sýr obsahuje živé bakterie, enzymy a probiotika a ty jsou spojeny se zdravou výživou a zvýšenou produkcí testosteronu.

Slanina obsahuje cholesterol, který, jak již bylo uvedeno výše, pomáhá zvyšovat hladinu testosteronu. Také obsahuje množství nasycených tuků, které rovněž pomáhají zvyšovat hladinu testosteronu.

Avokádo obsahuje spoustu mononasycených mastných kyselin, které podporují zvýšenou tvorbu testosteronu.

Obsahuje také přírodní cholesterol, který je prekurzorem pro produkci testosteronu. Dále je bohaté na vitamíny C, E, D a K2, které mají rovněž vliv na produkci testosteronu.

Pokud přidáte ještě para ořechy, které rovněž obsahují spoustu mononasycených mastných kyselin, přírodního cholesterolu a selenu, věřte, že nakopnete Váš testosteron do nebeských výšin.

Olivový olej pomáhá převářet cholesterol na testosteron přímo ve varlatech.

Závěr

Žádný salát asi není více „chlapský“ než právě tento. Můžete si být sakra jistí, že tímto jednoduchým, ale nadmíru účinným receptem, nejen rapidně zvýšíte svou produkci testosteronu, ale uděláte i něco pro své zdraví.

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru