Nacházíte se zde: Úvod Blog Zdraví 5 rychlých tipů pro železnou imunitu

5 rychlých tipů pro železnou imunitu

5 rychlých tipů pro železnou imunitu

Jak na posílení imunity? Vsaďte na přirozený způsob ,,dopravy“ zaručených pomocníků budujících imunitní systém do vašeho těla. A nejlépe raw, tedy ve značné míře syrové. Z pohledu potravin první pětka v následujících řádcích.

Zinek

Začněte od konce, od Z a to zinkem. Minerálem, který významně přispívá k posílení obranyschopnosti organismu. Také výrazně urychluje náročný proces uzdravování. Bonus vám zinek přináší v podobě správného vývoje a funkce rozmnožovacích orgánů. Zlepší stav kůže, urychlí hojení ran a pomáhá při únavě. Na co se tedy zaměříte? Játra, tmavé maso, mléko, vaječné žloutky a mořské plody, zejména afrodiziakální ústřice.

Jste vegetariáni? Žádný problém. V tom případě vsaďte na dýňová a slunečnicová semínka, ořechy, mandle, kešu, celozrnné obiloviny, ořechová másla, sezamové tahini, luštěniny, pšeničné klíčky, chřest, quinoa - Merlík čilský - bez lepku, amarant, tofu, tempeh či miso.

Omega-3

Vraťte se do dětských let a nasaďte rybí tuk.

Naši předkové věděli své. Podpora usazování vápníku v kostech vám přijde k duhu i v případě, že hodně sportujete. Omega-3 kyseliny jsou pro lidský organismus nepostradatelné, zpomalují stárnutí buněk, mají protizánětlivé účinky a posilují imunitu. Zajdeme-li dál, snižují riziko nádorových onemocnění a hladinu cholesterolu v krvi. Brání ucpávání cév i výskytu vysokého krevního tlaku. Chcete mít paměť jako slon? Zlepšete svůj psychický stav i paměť pomocí Omega-3. Dodejte jej rybím tukem, řepkovým a sójovým olejem nebo dýňovými semínky.

Vitamin A - beta-karoten

Chcete zlepšit zrak? Trpíte na alergie a slzí vám oči od hledění do monitoru? Podpořte tvorbu zrakového pigmentu a vaše oči budou opět schopné rozeznávat předměty i za sníženého osvětlení. Podpoříte i imunitní systém s zvýšíte odolnost těla vůči veškerým infekcím. Po alkoholovém večírku je vitamín A skvělým pomocníkem. Beta-karoten obsahuje vojtěška i vodnice, mrkev, špenát, mango, petržel, meruňky, kaki, meloun, mangold, papája, rajčata, paprika. Pro příznivce masa opět telecí játra a maso, tuňák, treska, máslo a mléko.

B vitaminy

Pomáhají udržovat správné fungování metabolismu a jak známo, základ imunity tkví ve zdravých střevech. Proces látkové přeměny v těle tedy neradno podceňovat. Přirozený zdroj vitaminů B jsou kvasnice, celozrnné obiloviny, luštěniny, ořechy i ryby. Zařaďte řasy, pšeničné klíčky, květák, tvaroh, jogurt či mléko a býčí játra či jehněčí maso. Věnujete-li se hodně sportu a máte pravidelnou zátěž, B vitaminy jsou pomocníci proti vyčerpání organismu. Jsou klíčové pro zdravý nervový systém, mozek a srdce.

Vitamin C

Klíčová podpora vitamínu C je jeho přispění pro správnou funkci imunitního systému. Vitamín C je bojovníkem proti infekcím, virům i bakteriím a prevencí proti oparům. Potenciálně pak i proti rakovinotvorným buňkám. Doplňte jej konzumací zeleniny, zejména ve formě brokolice, zelí, růžičkové kapusty a květáku. Dále pak šípky, kiwi a citrusy spolu s výše uvedenými potravinami.

Tento článek je napsán externím autorem.

TIP: Zajímá Vás přirozená podpora imunity? Pokud jste muž, máme pro Vás unikátní doplněk stravy PRIMULUS, který svým složením podporuje nejen imunitu a vitalitu, ale také přirozenou podporu testosteronu. Více informací po kliknutí na tlačítko níže.

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru