Recept pro zvýšení testosteronu: Salát pravého muže

Ing. Jan Klusák

Všichni víme, že my muži jsme převážně masožravci.

Ale bylo by pošetilé, zapomenout na veškerou zeleninu. Zelenina a saláty totiž obsahují spousty flavonoidů, vitamínů a minerálů, které jsou pro tělo nezbytné, takže by se měly konzumovat pravidelně.

A saláty nemusí být jen nudné, zeleně vypadající kusy listů, které připomínají trávu.

Co k tomu budeme potřebovat:

  • jakákoliv listová zelenina
  • 1 – 2 vařená vejce
  • 10 dkg modrého plísňového sýru
  • 3 plátky slaniny
  • 1 na plátky nakrájené avokádo
  • 2 rajčata nakrájená na kolečka
  • hrstka para ořechů nahrubo nasekaných
  • olivový ole
  • pepř a sůl

Příprava

Vejce uvaříme natvrdo. Na talíř dejte listovou zeleninu, rajčata, avokádo, uvařené vejce rozkrojené na polovinu.

Ozdobte sýrem, slaninou, posypte ořechy. Nakonec salát posypte hrubou solí, mletým pepřem a zakapejte kvalitním olivovým olejem.

Vliv na testosteron

Listová zelenina, převážně tedy špenát, obsahuje spoustu přírodních nitrátů, které se v těle přeměňují na oxid dusnatý. Ten umocňuje průtok krve do svalů a tím zlepšuje jejich prokrvení.

Špenát také obsahuje přírodní steroid s názvem ecdystron, který je spjat s produkcí testosteronu.

Vejce obsahují HDL cholesterol, který je tzv. „dobrý“ – srdci prospívající cholesterol a funguje jako prekurzor pro testosteron.

Vejce jsou také obaleny v cholinu, který pomáhá Vašemu tělu při chelataci estrogenu. Modrý sýr obsahuje živé bakterie, enzymy a probiotika a ty jsou spojeny se zdravou výživou a zvýšenou produkcí testosteronu.

Slanina obsahuje cholesterol, který, jak již bylo uvedeno výše, pomáhá zvyšovat hladinu testosteronu. Také obsahuje množství nasycených tuků, které rovněž pomáhají zvyšovat hladinu testosteronu.

Avokádo obsahuje spoustu mononasycených mastných kyselin, které podporují zvýšenou tvorbu testosteronu.

Obsahuje také přírodní cholesterol, který je prekurzorem pro produkci testosteronu. Dále je bohaté na vitamíny C, E, D a K2, které mají rovněž vliv na produkci testosteronu.

Pokud přidáte ještě para ořechy, které rovněž obsahují spoustu mononasycených mastných kyselin, přírodního cholesterolu a selenu, věřte, že nakopnete Váš testosteron do nebeských výšin.

Olivový olej pomáhá převářet cholesterol na testosteron přímo ve varlatech.

Závěr

Žádný salát asi není více „chlapský“ než právě tento. Můžete si být sakra jistí, že tímto jednoduchým, ale nadmíru účinným receptem, nejen rapidně zvýšíte svou produkci testosteronu, ale uděláte i něco pro své zdraví.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

více o nás