Ze života PRIMULUS - díl 3.

David Buchta

Tak a listopad je za námi.

A neudálo se toho málo.

Celý náš tým byl ve velkém pracovním nasazení a jako výsledek se nám už po 11. tento rok podařilo překonat měsíční rekord v počtu prodaných kusů :). Je to pro nás ohromná odměna za odvedenou práci a taky důkaz, že kvalitní produkt si své zákazníky vždy najde.

Zuzka s Martinem se díky tomu na expedičním oddělení pořádně zapotili, ale vše zvládli a jsou připraveni čelit objednávkám během tohoto měsíce (prosinec 2016).

Ještě koncem listopadu jsme vydali náš velký článek představující 28 potravin na podporu hladiny testosteronu. Článek může posloužit jako inspirace pro Vaše budoucí nákupy v obchodech.

Výše uvedený článek je 51., který jsme publikovali v tomto roce.

Na to, že naším hlavním cílem je prodej produktu PRIMULUS, a ne vedení pravidelného magazínu to není špatné číslo :).

Upřímně si nejsme jisti, zda podobné tempo publikace článků udržíme i v příštím roce, ale stále platí to, že pokud narazíme na cokoli zajímavého z oblasti optimalizace testosteronu či zdraví, o vše se podělíme.

V listopadu jsme také publikovali náš první tištěný článek ve Vánočním vydání časopisu Zbraně a Náboje. Byla to pro nás premiéra a poprvé jsme vystoupili z našeho tradičního online prostředí internetu. Člověk ale musí vyzkoušet vše.

Na internetu se začínají objevovat pozitivní recenze a články hodnotící náš produkt PRIMULUS, což nás nesmírně těší. Věříme, že jich v příštím roce ještě několik přibyde.

Do konce roku bychom měli mít také hotové naše první produktové video, které umístíme na naše stránky pro lepší představení produktu a celkové problematiky nízké hladiny testosteronu. Naše první video moc velký úspěch nezaznamenalo a dokonce ani puritáni v Googlu nám nepovolili video reklamu přes Youtube kanál. Doufáme, že nové video bude mít větší úspěch.

Tak to bude za nás pro listopad vše.

Přejeme Vám úspěšný prosinec a hlavně myslete na hladinu Vašeho stresového hormonu v době předvánočních stresů :). Stres přeci jen testosteron snižuje.

PS: Pro všechny netrpělivě vyhlížející náš nový produkt máme dobré zprávy. Již máme hotové logo a v současné době probíhá práce na finální podobě krabičky. Složení produktu je již kompletní a nemůžeme se dočkat až produkt uvedeme na trh.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

více o nás