Nacházíte se zde: Úvod Blog Testosteron 5 méně známých výhod vysoké hladiny testosteronu

5 méně známých výhod vysoké hladiny testosteronu

5 méně známých výhod vysoké hladiny testosteronu

Testosteron je pro nás muže velmi důležitý.

Ovlivňuje, zda máte chuť na postelové radovánky, jestli jste celý den unavení, nevrlí a také má vliv na rychlost přibírání svalové hmoty nebo spalování podkožního tuku.

To všechno je obecně známo.

Dneska si ale představíme další výhody vysoké hladiny testosteronu, které se často neuvádí.

1) Méně tuku v obličeji

Pokud má muž vysokou hladinu testosteronu, může se to podepsat i na jeho tváři. Jeho obličej bude mít výraznější čelist a typické mužské rysy.

Většina lidí ale neví, že vyšší hladina testosteronu kontroluje také tukovou vrstvu v obličeji. Existuje mnoho důkazů naznačujících, že vyšší hladina testosteronu má za následek menší tvorbu podkožního tuku v obličeji a tím i definovanější tvar obličeje.

2) Lepší nálada

Vliv testosteronu na mužskou náladu byl již doložen několika studiemi. Pojďme se podívat na ty nejzajímavější z nich.

  • muži s velmi nízkou hladinou testosteronu si často stěžují na deprese, zlost, podrážděnost a špatnou kvalitu života (studie, studie).
  • pokud se těmto mužům zvýší hladina testosteronu (většinou díky hormonální substituční léčbě), kvalita jejich života, nálady a motivace se také rapidně zvýší (studie, studie).

3) Zrychlení bazálního metabolismu

V porovnání s muži s nízkou hladinou testosteronu, muži s vyšší hladinou mohou sníst větší porce jídla bez přibrání nechtěného tuku.

Existují proto dva důvody:

  • první je obecně známý, a už jsme o něm psali v našem minulém článku. Testosteron totiž potlačuje tvorbu nových tukových buněk.
  • o druhém se ví méně, ale pravdou je, že testosteron značně zvyšuje bazální metabolismus (studie, studie).

Pokud chcete holdovat velkému množství jídla, zaměřte se nejdříve na zvýšení svého testosteronu.

4) Ženy milují testosteron

Tento bod je jasný a vychází ze zákonů matky přírody.

Ženy jsou pudově a často nevědomky přitahovány silnými, sebevědomými a plodnými muži. A všechny tyto body splňují muži s vysokou hladinou testosteronu.

Kromě toho existuje studie prokazující, že ženy jsou schopny i vysokou hladinu testosteronu „vycítit“. Ženy totiž z evolučních důvodů hledají ty nejlepší geny pro své potomky, a muži s vysokou hladinou testosteronu jsou přesně z evolučního hlediska nejlepší volbou.

Na druhou stranu reagují podobně muži. Ti jsou zase více přitahování ženami s vysokou hladinou estrogenu.

5) Zlepšení krevního oběhu

Testosteron zvyšuje tvorbu oxidu dusnatého a tím podporuje krevní oběh v těle.

Testosteron stimuluje enzym, který syntetizuje oxid dusnatý a tím podporuje tvorbu této důležité látky v těle.

A co má oxid dusnatý v těle na starosti? Rozšiřuje a uvolňuje tepny a cévy. Tento fakt je důvodem pozitivního vlivu vyšší hladiny testosteronu na kardiovaskulární zdraví. Jak je patrno nízká hladina testosteronu je nejenom nežádoucí, ale také nezdravá či dokonce nebezpečná.

Pokud Vás téma oxidu dusnatého zajímá více, určitě si přečtěte náš obsáhlý článek zde.

Závěr

Zvyšování testosteronu přináší každému muži nespočet benefitů.

Budete se cítit lépe, budete snadněji tvořit svalovou hmotu, lépe pálit podkožní tuk, zlepší se Váš sexuální život, budete atraktivnější pro ženy, budete šťastnější, zdravější a výčet výhod by mohl ještě dlouho pokračovat.

Pokud máte zájem o zvýšení testosteronu přírodní cestou, vyzkoušejte 100% přírodní produkt obsahující vitamíny a minerály na podporu testosteronu - PRIMULUS.

PS: Pro více tipů na zvyšování hladiny testosteronu si přečtěte 25 tipů, jak jej zvýšit.

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru